Ogłoszenie: Veggie Parade Kraków 2013

Ok. Czas wrócić do blogowania. Przeprowadzka się udała, remont jednego pokoju w sumie skończony ( możemy już funkcjonować normalnie), praca znaleziona. Jest całkiem, całkiem dobrze. Mam w blogowaniu małe zaległości, kilka fajnych tematów, kilka pysznych przepisów, test wspaniałego oleju <3 i garść inspiracji, wszystko to w najbliższym czasie. 
       Dziś spełniam tylko prośbę Pana Piotra z krakowskiej grupy Viva, a spełniam ją chętnie, gdyż cel jest szczytny i po prostu super ekstra :)  
Zapraszam Was na genialną Veggie Parade, która odbędzie się już 12 października w Krakowie.
Mam nadzieję, że uda mi się pojawić na Paradzie jednak, ale to nic pewnego, Niestety..
Dla Was info poniżej:

„Los zwierząt w Twoich rękach“ – Veggie Parade po raz drugi w Krakowie
12.10.2013 po raz drugi przemaszeruje ulicami miasta Krakowa manifestacja wegan, wegetarian oraz innych osób, którym los zwierząt na naszej planecie nie jest obojętny. Choć w naszym wielomilionowym kraju spotkanie wegetarianina czy weganina staje się coraz bardziej prawdopodobne, to jednak nadal nie idzie to w parze z dostępem do rzetelnych informacji oraz przyjaznym wizerunkiem wegan i wegetarian. 12 października każdy będzie mógł się przekonać, że zmiana diety na roślinną to dobra zabawa, nowe znajomości, świetne zdrowie i dobry humor.Po przemarszu przez miasto na krakowskim Kazimierzu odbędzie się Veggie Fest, a na nim pokazy gotowania, projekcje filmów, wykłady, warsztaty i wiele innych ciekawych atrakcji, a ponadto stoiska kulinarne, handlowe, informacyjne i oczywiście pyszne wegańskie jedzenie.Veggie Parade jest międzynarodową inicjatywą od 10 lat popularyzującą ideę praw zwierząt oraz weganizmu, jako racjonalnego, ekologicznego, zdrowego i etycznego stylu życia. W Polsce odbywa się od 2012 roku w Krakowie. Nie przegap!
Spotykamy się w sobotę, 12 października o godzinie 13:00 pod Barbakanem.
Szczegółowe informacje: www.veggie-parade.pl, www.facebook.pl/VeggieParadeKrakow

Share:

0 komentarze

Łączna liczba wyświetleń